daybyday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
daybyday

Un forum despre noi, sa ne impartasim sfaturi pentru o viata mai sanatoasa si mai activa
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe

In jos 
+3
aissela
skorpy79
lili
7 participanți
AutorMesaj
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Empty
MesajSubiect: s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe   s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Icon_minitimeMar Noi 04, 2008 9:41 pm

ei bine nu si vreau sa cred ca nu se va schimba nici de acum inainte.cei drept programul e in functie de fetele noastre dar.........ne facem timp si pentru NOI Embarassed,iar eu cred ca e foarte important sa fim atragatoare si sa-l surprindem cu cate ceva si nu numai la zile mari.imi place sa fiu provocatoare pentru sotul meu si fac ori ce imi sta in putere sa nu se plictiseasca si sa vina cu drag acasa
Sus In jos
skorpy79
Moderator
Moderator
skorpy79


feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 44
Data de inscriere : 03/11/2008

s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Empty
MesajSubiect: Re: s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe   s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Icon_minitimeMar Noi 04, 2008 9:44 pm

da,programul ni-l cam face daria
Sus In jos
aissela
Steluta magica
Steluta magica



Numarul mesajelor : 38
Varsta : 47
Data de inscriere : 04/11/2008

s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Empty
MesajSubiect: Re: s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe   s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 11:58 am

da... alessia ne ocupa cea mai mare parte a timpului... dar... gasim noi timp si pentru noi..
Sus In jos
diana
Steluta magica
Steluta magica



Numarul mesajelor : 9
Varsta : 37
Data de inscriere : 05/11/2008

s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Empty
MesajSubiect: Re: s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe   s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 11:45 pm

la noi stefy e pe primul plan si ne face program cum vrea ea:)...daca vrea sa ne lase sa ne iubim ,bine ,daca nu,asta e...mai asteptam sa creasca si sa se faca fata cuminte:)
mi-am amintit ca maine la 6 jum ma duc sa-mi pun sterilet si mi-e frica rau:(
Sus In jos
myky22
Steluta magica
Steluta magica
myky22


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 38
Data de inscriere : 05/11/2008

s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Empty
MesajSubiect: v   s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 12:25 am

da sau schimbat multe,,,,viata noastra s,,,e mai raruta...adica mai rarut ca e mai dragut Very Happy
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Empty
MesajSubiect: daaaaaaaa   s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 9:18 am

deci la noi.......s-a schimbat de trei ori Very Happy Very Happy dupa fiecare bebel!Acu tare ma bucur ca nu-i acasa,nu cred ca ar fi avut si el loc intre atatea altele!!Dar important este ca am reusit sa mentinem acest cuplu......eu sunt leoaica si el pesti...o totala nepotrivire spun toate zodiacele!Noi am reusit sa trecem peste toate cate au fost si suntem uniti acum prin mai multe fire decat am fost vreodata!!
Sus In jos
Mire83
Steluta magica
Steluta magica



feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 40
Data de inscriere : 04/11/2008

s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Empty
MesajSubiect: s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe   s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 6:44 pm

Da..s-a schimbat enorm!e de inteles...E ceva NOU:UN BEBE
e mai rar.prea rar pot spune!
da noroc ca am un sot intelegator!
Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Empty
MesajSubiect: Re: s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe   s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe Icon_minitime

Sus In jos
 
s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
daybyday :: Discutii despre noi :: Viata de cuplu-
Mergi direct la: