daybyday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
daybyday

Un forum despre noi, sa ne impartasim sfaturi pentru o viata mai sanatoasa si mai activa
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Empty
MesajSubiect: ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)   ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Icon_minitimeMar Noi 04, 2008 10:55 pm

noi folosim doar piure de fructe ca sincera sa fiu mi-a fost teama sa-i dau altceva.voi ce spuneti de ele?ati folosit la bebe sau veti folosi?
Sus In jos
aissela
Steluta magica
Steluta magica



Numarul mesajelor : 38
Varsta : 47
Data de inscriere : 04/11/2008

ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)   ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 7:55 am

lili, eu inca nu i-am dat decat pireuturi facute de mine
dar, cand ii voi inlocui definitiv una din mesele de lapte cu mancarica... si daca voi fi plecata de acasa sau nu voi avea timp sa-i fac... poate ca voi apela si la borcanase... pana atunci, ce-i fac eu este muuuult mai bun
Sus In jos
skorpy79
Moderator
Moderator
skorpy79


feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 44
Data de inscriere : 03/11/2008

ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)   ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 10:24 am

nu imi mai amintesc unde am citit dar zicea sa avem grija k poate borcanasele sunt facute inainte de a se naste copilul
Sus In jos
skorpy79
Moderator
Moderator
skorpy79


feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 44
Data de inscriere : 03/11/2008

ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)   ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 10:24 am

sigur voi folosi pe drumul spre romania
Sus In jos
criX




Numarul mesajelor : 4
Varsta : 46
Data de inscriere : 04/11/2008

ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)   ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 11:29 am

Sunt mamici care prefera mancarea din comert. Nu vreau sa intru in polemica, dar vreau sa cred ca o gandire pozitiva ne-ar duce pe toate la "a prepara in casa" . Si noi am folosit ocazional( in deplasari) si tin sa mentionez ca am cumparat doar combinatiile de fructe, fara alte adaosuri(cereale, carne s.a).
Vreau sa cred ca sunt asa cum scrie pe etichete: produse bio, fara adaos de zahar... poate de acolo si termenul scurt de folosire de la dschidere.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)   ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii) Icon_minitime

Sus In jos
 
ce parere aveti de mancarica de bebe la borcanele(cele din farmacii)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» s-a schimbat ceva in viata de cuplu dupa ce a venit pe lume un bebe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
daybyday :: Discutii despre noi :: Bebelusii nostri-
Mergi direct la: