daybyday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
daybyday

Un forum despre noi, sa ne impartasim sfaturi pentru o viata mai sanatoasa si mai activa
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Avem nevoie de SUPER NANNY?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
c@t@lin@
Moderator
Moderator
c@t@lin@


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 44
Data de inscriere : 03/11/2008

Avem nevoie de SUPER NANNY? Empty
MesajSubiect: Avem nevoie de SUPER NANNY?   Avem nevoie de SUPER NANNY? Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 1:38 pm

poate pentru gagalici nu este cazul, inca sau poate este insa pentru cei mai maricei cred ca uneori este maaaaaaare nevoie. este si cazul nostru, uneori simt ca nu mai fac fatza obrazniciilor lui david. ca sa faca ceva trebuie sa-l santajez si sa-l amenint ca nu are voie la desene ca nu-i mai cumpar ce-si doreste si tot asa.
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Avem nevoie de SUPER NANNY? Empty
MesajSubiect: Re: Avem nevoie de SUPER NANNY?   Avem nevoie de SUPER NANNY? Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 7:06 pm

si eu mai am momente cand nu mai fac fata pentru ca mada e o mica strengarita dar.........na sunt ingerasii nostrii scumpi I love you
Sus In jos
biluta
Steluta magica
Steluta magica
biluta


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 41
Data de inscriere : 05/11/2008

Avem nevoie de SUPER NANNY? Empty
MesajSubiect: Re: Avem nevoie de SUPER NANNY?   Avem nevoie de SUPER NANNY? Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 11:59 pm

aveti dreptate fetele.sunt momente cand imi ies din fire...s-qa obraznicit...cat era de cuminte si acu s-are de fund in sus...
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Avem nevoie de SUPER NANNY? Empty
MesajSubiect: *   Avem nevoie de SUPER NANNY? Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 9:05 am

rabdarea si intelepciunea sunt cele mai bune super nanny........discernamantul si corectitudinea.Ma doare sufletul cand ii pedepsesc dar stiu ca este spre binele lor!Ii rasplatesc cand fac un lucru bun,ii laud si le spun ptr ce primesc aceste laude tocmai ptr a se invata si cu faptul ca un lucru rau trebuie pedepsit.Mai scap si eu fraiele uneori si-mi ies din fire dar va zic sincer ca plec de langa ei in acele momente......ma linistesc si apoi le spun ce hotarare am luat!!Cea mai grea pedeapsa este restrictia la calculator..........si sigilarea pusculitelor...sa vad dupa ce mai cresc ce oi mai gasii!!
Sus In jos
skorpy79
Moderator
Moderator
skorpy79


feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 44
Data de inscriere : 03/11/2008

Avem nevoie de SUPER NANNY? Empty
MesajSubiect: Re: Avem nevoie de SUPER NANNY?   Avem nevoie de SUPER NANNY? Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 8:26 pm

eu de acum o aplaud pe daria cand papa tot si ii arat castronelul gol sa stie de ce e aplaudata
cred ca incet incet se prinde ea care e faza
Sus In jos
Continut sponsorizat





Avem nevoie de SUPER NANNY? Empty
MesajSubiect: Re: Avem nevoie de SUPER NANNY?   Avem nevoie de SUPER NANNY? Icon_minitime

Sus In jos
 
Avem nevoie de SUPER NANNY?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
daybyday :: Discutii despre noi :: Copilasii nostri-
Mergi direct la: