daybyday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
daybyday

Un forum despre noi, sa ne impartasim sfaturi pentru o viata mai sanatoasa si mai activa
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre noi la o cafea!

In jos 
+7
criX
iuliana
lili
aissela
skorpy79
c@t@lin@
Delya
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 11:45 am

am si eu emotii ptr vaccin ptr vizita de la Cluj...ce sa facem sunt etape care trebuie sa le parcurgem cu bune si rele.......adevarat ca noi ne dorim mai mult bune!!
Sus In jos
aissela
Steluta magica
Steluta magica



Numarul mesajelor : 38
Varsta : 46
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 11:46 am

si eu am patit la fel... stiu cum este...
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 11:48 am

scuze rodi dar care e treaba la cluj?am lipsit de la ore Wink
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 11:54 am

Stefi s-a nascut cu simtome de sold stang instabil.s-a incurcat in cordonul ombilical si nu s-a pozitionat foarte bine in uter.Din cauza pozitiei s-a produs acasta deplasare de soldulet.........l-am tinut doua luni cracanel sa-i intre osul de la sold in locasul lui.........controlul de la doua luni ne-a dat rezultate pozitive mai avem de facut acu la patru luni si apoi cand va merge in picioruse!!Si apropo de cordonul ombilical......Stefi are pe capsor o urma in forma de spirala.acolo nu i-a crescut parul........este tare simpatic cand il vezi din spate,zici ca l-am luat cu masina de tuns!!Si are floricele rosii pe capsor........inclusiv pe frunte!!
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 11:57 am

si ari a avut asa la soldulet dar acum e ok.am stat cu 2pampersi
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 12:01 pm

ma bucur ca sunteti OK...........sunt sigura ca la fel va fi si la noi!!Sper doar sa prind programarea inainte de vaccin.....ca dupa aia nu las pe nimeni sa-i intinda piciorusele!!!
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 12:04 pm

lasa ca si voi o sa fiti ok cat despre semn asa are si nepotul meu la nasuc o bulinuta mica,dar cum creste devine din ce in ce mai mica
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 12:09 pm

nu sunt necajita ca le are....ba din contra fac parte din farmecul lui personal!Si la el am vazut ca se estompeaza dar cand plange devin vizibile............si cred ca mereu au sa-i apara la nervi!!
Sus In jos
simo77
Steluta magica
Steluta magica
simo77


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 46
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 12:32 pm

apropos fetelor am observat ca de la felul cum doarme s a cam aplatizat caputul Brianei....ce sa fac?stiu ca are oasele moi acum dar ramane asa aplatizat?
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 8:50 pm

pai unde este aplatizat?? schimba-i des pozitia de somn.......daca-i este aplatizat la ceafa incearca sa o culci mai mult pe laterale!!Important este sa-i schimbi pozitia de somn!!
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 9:08 am

buna dimi,cafelutaaaaaaaaaaaaaaaaaa Razz va pupik si va doresc o zi minunata flower
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 10:07 am

salutare Lilico......m-am trezit cu o leneeeeeeeeeeeeeeeeee si astazi am tare multe de facut ca urmeaza doua zile de sarbatoare!!
Sus In jos
skorpy79
Moderator
Moderator
skorpy79


feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 44
Data de inscriere : 03/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 10:36 am

asa e
si eu am atata treaba
astept sa se trezeasca daria si plecam la cumparaturi
maine e si sf mihai, dan e si mihai si avem si 5 ani de casnicie
si toate trebuie sa le fac de azi
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 9:34 pm

este 21 .30.......am terminat curatenie,cumparaturi,gatit........acum se pregateste baia mea.Sunt obosita .....dar ce bine-i cand toate sunt facute!!
Sus In jos
aissela
Steluta magica
Steluta magica



Numarul mesajelor : 38
Varsta : 46
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 7:54 am

buna dimineata fetelor....
cafeaua este gata... va astept
am si cola Wink
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 9:42 am

pai codruta ma faci sa te caut............ma chemi la cafea si pleci de acasa Razz
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 9:46 am

sunt tare fericita.........ne mutam soacrame cea acra s-a indulcit Razz si ne-a oferit una din casele ei.....asa ca saptamana asta v-a fi super incarcata si sper sa reusim sa ne mutam cat mai repede
Sus In jos
aissela
Steluta magica
Steluta magica



Numarul mesajelor : 38
Varsta : 46
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 9:48 am

super, lili...
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 11:44 am

da vom sta la curte si face 5-10min pana la centrul orasului
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 11:46 am

sa vedem cum facem cu netul,cam fac astia figuri nu prea vor sa traga fir la casa
Sus In jos
aissela
Steluta magica
Steluta magica



Numarul mesajelor : 38
Varsta : 46
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 11:58 am

daca vrei, poti.... sunt multe companii care instaleaza net-ul... va descurcati voi !!!!
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 12:07 pm

da dar am semnat un contract si ar trebui sa faca tot posibilul sa ne conecteze acolo unde ne mutam
Sus In jos
lili
Testoasa
Testoasa
lili


feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 42
Data de inscriere : 04/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 1:04 pm

rusinica fetelor!nu mai veniti la cafea? Sad
Sus In jos
Rodi
Steluta magica
Steluta magica
Rodi


feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 53
Data de inscriere : 05/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 4:08 pm

am o pofta de-o cafea bunaaaaaaaaaaaa!! poate dai tu una Lilico...asa de casa noua!!Ce fain ca va mutati!!
Sus In jos
Delya
Admin
Admin
Delya


feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 41
Data de inscriere : 03/11/2008

Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 11:12 pm

Buna fetelor!
Imi cer mii de scuze ca nu am mai venit pe aici, insa sunt fff ocupata zilele astea!
Poop si promit ca revin cat pot de repede!
Sus In jos
https://daybyday.aforumfree.com
Continut sponsorizat





Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi la o cafea!   Despre noi la o cafea! - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre noi la o cafea!
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
daybyday :: Discutii despre noi :: Cu noi la o cafea-
Mergi direct la: